Strona główna

Drodzy Rodzice, Przyjaciele Harcerstwa, Instruktorki i Instruktorzy!

Zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1 procenta Waszego podatku na rzecz Hufca ZHP Warszawa Mokotów. Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy zrobili to w zeszłym roku. Udało się zebrać w sumie 30 697,01 zł - jest to 1 procent z zeznań podatkowych za 2013 rok.

1% to 1/100 podatku należnego wykazywanego w formularzu PIT - to niewiele, ale w tym przypadku liczy się każda złotówka. Zebrana dzięki Waszemu wsparciu suma to potężna kwota - bardzo potrzebny zastrzyk finansowy na cały rok działania drużyn, szczepów i całego Hufca.s

Możliwość przekazania części swojego podatku na cele organizacji pożytku publicznego, którą jest Związek Harcerstwa Polskiego, zaistniała w Polsce po raz pierwszy na początku 2004 roku. Wypełniając PIT za rok 2014 będziecie mogli Państwo zdecydować, gdzie trafi 1% Waszego podatku. Będziemy zobowiązani, jeśli wesprzecie Hufiec ZHP Warszawa Mokotów deklarując tę kwotę w zeznaniu podatkowym.
 
PAMIĘTAJ!!!
Wystarczy wpisać nr KRS: 0000268913
oraz cel szczegółowy: MOKOTÓW lub Hufiec MOKOTÓW

Prosimy Was o zaznaczenie zgody na przekazanie danych osobowych. Ułatwi nam to identyfikację wpłacających oraz da możliwość podziękowania za przekazany nam podatek.